image image image image image image
% 100 DOĞAL MİNERAL MAKYAJ SERİSİ
MİNERAL KOZMETİK
TOZ MİNERAL FONDÖTEN
KOMPAKT MİNERAL FONDÖTEN
LİKİT MİNERAL FONDÖTEN
MİNERAL ALLIKLAR

Gizlilik

NEOMED Web’de geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple NEOMED 'in kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

NEOMED Kullanıcıları, paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem NEOMED, hem de NEOMED 'in diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

NEOMED, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

NEOMED, kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında online işlemleriniz sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da NEOMED tarafından paylaşılmamaktadır. NEOMED, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve NEOMED kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen NEOMED veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. NEOMED, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1)
Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
2) NEOMED’in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
3) Kullanıcının, NEOMED’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
4) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
5) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek NEOMED portalındaki online aktivite, gerekse NEOMED’e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece NEOMED tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine NEOMED aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

NEOMED şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. NEOMED, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

NEOMED web sitesi" veya "Web Sitesi"; NEOMED .'e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen NEOMED web sitesi'ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

www.neomed.com.tr

ANKET

Youngblood Mineral Makyajı Nereden Duydunuz.

prioriturkey.com Neomed Profesyonel Dokunuşlar perriconeskincare.net