image image image image image image
% 100 DOĞAL MİNERAL MAKYAJ SERİSİ
MİNERAL KOZMETİK
TOZ MİNERAL FONDÖTEN
KOMPAKT MİNERAL FONDÖTEN
LİKİT MİNERAL FONDÖTEN
MİNERAL ALLIKLAR

Youngblood Makyaj Göz Ürünleri

Toz Mineral Far

TOZ MİNERAL FARLAR

Saf minerallerden üretilen bu lüks, nazik göz çevresini kurutmayan göz farı gözlere parlaklık ve renk katar. Daha
yumuşak ve elegan bir görüntü için kuru, veya daha cesur görünüm ve yoğun renkler için ıslak kullanılır. Eşsiz mineral formülü sayesinde toz farlar son derece kalıcıdır.

COMPACT MİNERAL FARLAR

Tıpkı toz farlarımızda olduğu gibi, sıkıştırılmış farlar da yine saf minerallerden yapılmıştır. Bu zengin, yoğunlaştırılmış tonlar harika bir sonuç sağlar ve kolayca dağılarak göz makyajını kolaylaştırır. Uygulandığındaki kremsi his ve uzun saatler sonunda bile kalıcılığı ürünün üstün performansını gösterir.

EYELİNER / GÖZ KALEMİ

Youngblood’ ın göz kalemleri zengin, konsantre renklerle formüle edilmiştir. Akmaz ve dağılmaz. Ayrıca gözleri irite etmeyen içeriklerle formüle edilmiştir. Çok amaçlı kullanılabilir. İnce eyeliner uygulaması için ucunu sivri olarak açabilirsiniz veya dumanlı göz makyajı(smoky eye) için dağıtarak uygulayabilirsiniz.

RİMELLER

Vitaminlerle zenginleştirilmiş Youngblood maskaralar eşsiz fırçası ile hacim sağlar ve kirpikleri ayırır ve besler. Piyasadaki diğer maskaraların aksine, Youngblood’ın maskarası bulaşmaz veya toplanmaz; kirpiklerin dolgun ve daha kalın görünmesini garanti eder.

FAR SETİ

KAŞ FARI SETİ

Youngblood’ın kaş kiti güzel ve doğal kaş şekli vermek için mükemmeldir. Şık manyetik kapanabilen siyah kutuda 2 farklı tondaki toz ile dilediğiniz kapatıcılıkta şekil verebilirsiniz. Ayrıca içindeki kremsi ton ve iki uçlu kaş fırçasını kullanarak ile de kaşa verdiğiniz şekli sabitleyebilirsiniz.

ANKET

Youngblood Mineral Makyajı Nereden Duydunuz.

prioriturkey.com Neomed Profesyonel Dokunuşlar perriconeskincare.net